Live Score
Filtru: Key:
03.02.2018
Sat
Ora Cat Gr Joc Teren Meci Scor
9:00 Baby B A B1 Serafim Duicu Baschet Star Oradea - Gladius 2 116-9
10:00 Baby B B B2 Serafim Duicu Soproni Sportiskola - BC Mures 38-24
11:00 Baby B A B3 Serafim Duicu Alpha 1 Sibiu - Sevlar Lynx 24-22
12:00 Baby B B B4 Serafim Duicu U BT - Lucky Dragons 32-16
13:00 Baby B A B5 Serafim Duicu Dan Dacian 2 - Gladius 2 47-2
14:00 Baby B B B6 Serafim Duicu Dan Dacian 4 - BC Mures 15-34 (20-0)
15:00 Baby B A B7 Serafim Duicu Baschet Star Oradea - Alpha 1 Sibiu 50-24
16:00 Baby B B B8 Serafim Duicu Soproni Sportiskola - U BT 44-14(0-20)
17:00 Baby B A B9 Serafim Duicu Dan Dacian 2 - Sevlar Lynx 13-23
18:00 Baby B B B10 Serafim Duicu Dan Dacian 4 - Lucky Dragons 21-23
9:00 Baby B C B11 Tudor Vladimirescu Laguna Bucuresti - LPS 2 Targu Mures 37-16
10:00 Baby B D B12 Tudor Vladimirescu Dan Dacian 1 - Baller Bucuresti 26-8
11:00 Baby B C B13 Tudor Vladimirescu Ploiesti Basketball 2 - Gladius 1 5-8
12:00 Baby B D B14 Tudor Vladimirescu AFI Ploiesti Basketball 1 - LPS 1 Targu Mures 32-19
13:00 Baby B C B15 Tudor Vladimirescu Dan Dacian 3 - LPS 2 Targu Mures 18-15
14:00 Baby B D B16 Tudor Vladimirescu Alpha 2 Sibiu - Baller Bucuresti 5-20
15:00 Baby B C B17 Tudor Vladimirescu Laguna Bucuresti - Ploiesti Basketball 2 22-13
16:00 Baby B D B18 Tudor Vladimirescu Dan Dacian 1 - AFI Ploiesti Basketball 1 14-24
17:00 Baby B C B19 Tudor Vladimirescu Dan Dacian 3 - Gladius 1 16-31
18:00 Baby B D B20 Tudor Vladimirescu Alpha 2 Sibiu - LPS 1 Targu Mures 12-39
9:00 Mini F F1 Romulus Guga Dan Dacian - Phoenix Galati 45-2
10:00 Mini F F2 Romulus Guga Gladius 2 - Soproni Darazsak Akademia 5-84(20-0)
11:00 Mini F F3 Romulus Guga Gladius 1 - Olimpia 3 Bucuresti 27-11
12:00 Mini F F4 Romulus Guga CSS Ploiesti - Olimpia 2 Bucuresti 23-9
13:00 Mini F F5 Romulus Guga Sportul Studentesc - Dan Dacian 10-40
14:00 Mini F F6 Romulus Guga Gladius 2 - Olimpia 3 Bucuresti 5-18
15:00 Mini F F7 Romulus Guga Gladius 1 - Phoenix Galati 29-3
16:00 Mini F F8 Romulus Guga Sportul Studentesc - Olimpia 2 Bucuresti 10-28
17:00 Mini F F9 Romulus Guga CSS Ploiesti - Soproni Darazsak Akademia 6-34(20-0)


04.02.2018
Sun
Ora Cat Gr Joc Teren Meci Scor
9:00 Baby B B B21 Serafim Duicu Lucky Dragons - Soproni Sportiskola 10-63(20-0)
10:00 Baby B A B22 Serafim Duicu Baschet Star Oradea - Sevlar Lynx 48-28
11:00 Baby B B B23 Serafim Duicu BC Mures - U BT 15-21
12:00 Baby B A B24 Serafim Duicu Gladius 2 - Alpha 1 Sibiu 4-46
13:00 Baby B B B25 Serafim Duicu Soproni Sportiskola - Dan Dacian 4 49-11(0-20)
14:00 Baby B A B26 Serafim Duicu Baschet Star Oradea - Dan Dacian 2 63-15
15:00 Baby B B B27 Serafim Duicu Lucky Dragons - BC Mures 20-22(20-0)
16:00 Baby B A B28 Serafim Duicu Gladius 2 - Sevlar Lynx 3-36
17:00 Baby B B B29 Serafim Duicu Dan Dacian 4 - U BT 4-20
18:00 Baby B A B30 Serafim Duicu Dan Dacian 2 - Alpha 1 Sibiu 11-37
9:00 Baby B D B31 Tudor Vladimirescu Dan Dacian 1 - LPS 1 Targu Mures 38-21
10:00 Baby B C B32 Tudor Vladimirescu Ploiesti Basketball 2 - LPS 2 Targu Mures 10-18
11:00 Baby B D B33 Tudor Vladimirescu AFI Ploiesti Basketball 1 - Baller Bucuresti 38-5
12:00 Baby B C B34 Tudor Vladimirescu Laguna Bucuresti - Gladius 1 23-24
13:00 Baby B D B35 Tudor Vladimirescu Dan Dacian 1 - Alpha 2 Sibiu 58-3
14:00 Baby B D B36 Tudor Vladimirescu Baller Bucuresti - LPS 1 Targu Mures 29-8
15:00 Baby B C B37 Tudor Vladimirescu Laguna Bucuresti - Dan Dacian 3 22-5
16:00 Baby B C B38 Tudor Vladimirescu LPS 2 Targu Mures - Gladius 1 4-34
17:00 Baby B D B39 Tudor Vladimirescu Alpha 2 Sibiu - AFI Ploiesti Basketball 1 11-36
18:00 Baby B C B40 Tudor Vladimirescu Dan Dacian 3 - Ploiesti Basketball 2 12-10
8:00 Mini F F13 Romulus Guga Gladius 1 - Olimpia 2 Bucuresti 17-20
9:00 Mini F F10 Romulus Guga Sportul Studentesc - Gladius 2 32-9
10:00 Mini F F11 Romulus Guga Soproni Darazsak Akademia - Phoenix Galati 0-20
13:00 Mini F F14 Romulus Guga Sportul Studentesc - CSS Ploiesti 18-43
14:00 Mini F F15 Romulus Guga Soproni Darazsak Akademia - Dan Dacian 34-19(0-20)
15:00 Mini F F16 Romulus Guga Gladius 2 - Olimpia 2 Bucuresti 7-66
16:00 Mini F F17 Romulus Guga CSS Ploiesti - Phoenix Galati 31-3
17:00 Mini F F18 Romulus Guga Soproni Darazsak Akademia - Gladius 1 0-20
18:00 Mini F F12 Romulus Guga Olimpia 3 Bucuresti - Dan Dacian 7-34


05.02.2018
Mon
Ora Cat Gr Joc Teren Meci Scor
9:00 Baby B B42 Tudor Vladimirescu B5 BC Mures - D5 Alpha 2 Sibiu (locurile 17 - 20) 12-13
10:00 Baby B B45 Tudor Vladimirescu C1 Gladius 1 - D2 Dan Dacian 1 (locurile 1 - 8) 12-38
11:00 Baby B B46 Tudor Vladimirescu C2 Laguna Bucuresti - D1 AFI Ploiesti Basketball 1 (locurile 1 - 8) 15-34
12:00 Baby B B49 Tudor Vladimirescu C3 Dan Dacian 3 - D4 LPS 1 Targu Mures (locurile 9 -16) 10-28
13:00 Baby B B50 Tudor Vladimirescu C4 LPS 2 Targu Mures - D3 Baller Bucuresti (locurile 9 - 16) 41-3
14:00 Baby B B52 Tudor Vladimirescu B5 BC Mures - C5 Ploiesti Basketball 2 (locurile 17 - 20) 8-15
15:00 Baby B B54 Tudor Vladimirescu Dan Dacian 3 - Baller Bucuresti (locurile 13 - 16) 14-19
16:00 Baby B B56 Tudor Vladimirescu LPS 1 Targu Mures - LPS 2 Targu Mures (locurile 9 - 12) 4-57
17:00 Baby B B58 Tudor Vladimirescu Gladius 1 - Laguna Bucuresti (locurile 5 - 8) 10-7
18:00 Baby B B60 Tudor Vladimirescu Dan Dacian 1 - AFI Ploiesti Basketball 1 (locurile 1 - 4) 30-22
9:00 Baby B B41 Serafim Duicu A5 Gladius 2 - C5 Ploiesti Basketball 2 (locurile 17 - 20) 4-37
10:00 Baby B B43 Serafim Duicu A1 Baschet Star Oradea - B2 Lucky Dragons (locurile 1 - 8) 49-10
11:00 Baby B B44 Serafim Duicu A2 Alpha 1 Sibiu - B1 U BT (locurile 1 - 8) 25-22
12:00 Baby B B47 Serafim Duicu A3 Sevlar Lynx - B4 Soproni Sportiskola (locurile 9 - 16) 20-40(20-0)
13:00 Baby B B48 Serafim Duicu A4 Dan Dacian 2 - B3 Dan Dacian 4 (locurile 9 -16 ) 15-10
14:00 Baby B B51 Serafim Duicu A5 Gladius 2 - D5 Alpha 2 Sibiu (locurile 17 - 20) 12-19
15:00 Baby B B53 Serafim Duicu Soproni Sportiskola - Dan Dacian 4 (locurile 13 - 16) 48-9(0-20)
16:00 Baby B B55 Serafim Duicu Sevlar Lynx - Dan Dacian 2 (locurile 9 - 12) 26-16
17:00 Baby B B57 Serafim Duicu Lucky Dragons - U BT (locurile 5 - 8) 16-27
18:00 Baby B B59 Serafim Duicu Baschet Star Oradea - Alpha 1 Sibiu (locurile 1 - 4) 34-14
9:00 Mini F F19 Romulus Guga Gladius 2 - Olimpia 3 Bucuresti 10-41
10:00 Mini F F20 Romulus Guga Soproni Darazsak Akademia - Olimpia 2 Bucuresti 42-6(0-20)
11:00 Mini F F21 Romulus Guga Dan Dacian - Gladius 1 30-24
12:00 Mini F F22 Romulus Guga Sportul Studentesc - Phoenix Galati 23-3
13:00 Mini F F23 Romulus Guga Olimpia 3 Bucuresti - CSS Ploiesti 13-44
14:00 Mini F F24 Romulus Guga Dan Dacian - Olimpia 2 Bucuresti 21-14
15:00 Mini F F25 Romulus Guga Gladius 2 - Phoenix Galati 18-14
16:00 Mini F F26 Romulus Guga Soproni Darazsak Akademia - Sportul Studentesc 81-18
17:00 Mini F F27 Romulus Guga CSS Ploiesti - Gladius 1 27-10


06.02.2018
Tue
Ora Cat Gr Joc Teren Meci Scor
8:00 Baby B B61 Tudor Vladimirescu A5 Gladius 2 - B5 BC Mures (locurile 17 - 20) 20-0
9:00 Baby B B63 Tudor Vladimirescu Soproni Sportiskola - Dan Dacian 3 (locurile 15 - 16) 49-3(0-20)
10:00 Baby B B65 Tudor Vladimirescu Dan Dacian 2 - LPS 1 Targu Mures (locurile 11 - 12) 20-17
11:00 Baby B B68 Tudor Vladimirescu U BT - Gladius (locurile 5-6) 7-8
8:00 Baby B B62 Serafim Duicu C5 Ploiesti Basketball 2 - D5 Alpha 2 Sibiu (locurile 17 - 20) 25-13
9:00 Baby B B64 Serafim Duicu Dan Dacian 4 - Baller Bucuresti (locurile 13 - 14) 9-13
10:00 Baby B B66 Serafim Duicu Sevlar Lynx - LPS 2 Targu Mures (locurile 9 - 10) 42-8
11:00 Baby B B67 Serafim Duicu Lucky Dragons - Laguna Bucuresti (locurile 7 - 8) 12-20
9:00 Mini F F28 Romulus Guga Soproni Darazsak Akademia - Olimpia 3 Bucuresti 74-20
10:00 Mini F F29 Romulus Guga Olimpia 2 Bucuresti - Phoenix Galati 46-3
9:00 Mini F F30 Sala Polivalenta Sportul Studentesc - Gladius 1 19-48
10:00 Baby B B69 Sala Polivalenta Alpha 1 Sibiu - AFI Ploiesti Basketball 1 (locurile 3 - 4) 10-42
11:00 Mini F F31 Sala Polivalenta Dan Dacian - CSS Ploiesti 18-21
12:00 Baby B B70 Sala Polivalenta Baschet Star Oradea - Dan Dacian 1 (locurile 1 -2) 29-30


07.02.2018
Wed
Ora Cat Gr Joc Teren Meci Scor
9:00 Mini B A M1 Serafim Duicu CNAV Bucuresti - BC Mures 1 46-34
10:00 Mini B A M2 Serafim Duicu U BT 1 - Dan Dacian 2 97-5
11:00 Mini B B M3 Serafim Duicu Soproni Sportiskola - Laguna 2 Bucuresti 107-4
12:00 Mini B B M4 Serafim Duicu AFI Ploiesti Basketball 1 - Alpha Sibiu 31-9
13:00 Mini B A M5 Serafim Duicu Ploiesti Basketball 2 - Dan Dacian 2 19-28
14:00 Mini B B M6 Serafim Duicu BC Mures 2 - Laguna 2 Bucuresti 50-15
15:00 Mini B A M7 Serafim Duicu U BT 1 - CNAV Bucuresti 61-30
16:00 Mini B B M8 Serafim Duicu Soproni Sportiskola - AFI Ploiesti Basketball 1 40-44
17:00 Mini B A M9 Serafim Duicu Ploiesti Basketball 2 - BC Mures 1 13-25
18:00 Mini B B M10 Serafim Duicu BC Mures 2 - Alpha Sibiu 28-31
9:00 Mini B C M11 Tudor Vladimirescu Gladius - Sevlar Lynx 19-38
10:00 Mini B C M12 Tudor Vladimirescu Dan Dacian 1 - U BT 2 48-9
11:00 Mini B D M13 Tudor Vladimirescu Lucky Dragons - Dan Dacian 3 22-41
12:00 Mini B D M14 Tudor Vladimirescu Laguna 1 Bucuresti - Ingerii Baniei 29-28
13:00 Mini B C M15 Tudor Vladimirescu Baller Bucuresti - U BT 2 22-20
14:00 Mini B D M16 Tudor Vladimirescu Together Targu Mures - Dan Dacian 3 8-28
15:00 Mini B C M17 Tudor Vladimirescu Dan Dacian 1 - Gladius 57-7
16:00 Mini B D M18 Tudor Vladimirescu Lucky Dragons - Laguna 1 Bucuresti 31-39
17:00 Mini B C M19 Tudor Vladimirescu Baller Bucuresti - Sevlar Lynx 8-24
18:00 Mini B D M20 Tudor Vladimirescu Together Targu Mures - Ingerii Baniei 13-43


08.02.2018
Thu
Ora Cat Gr Joc Teren Meci Scor
9:00 Mini B B M21 Serafim Duicu Soproni Sportiskola - Alpha Sibiu 74-23
10:00 Mini B A M22 Serafim Duicu U BT 1 - BC Mures 1 51-34
11:00 Mini B B M23 Serafim Duicu Ploiesti Basketball 1 - Laguna 2 Bucuresti 88-8
12:00 Mini B A M24 Serafim Duicu CNAV Bucuresti - Dan Dacian 2 51-14
13:00 Mini B B M25 Serafim Duicu BC Mures 2 - Soproni Sportiskola 20-54
14:00 Mini B A M26 Serafim Duicu Ploiesti Basketball 2 - U BT 1 17-63
15:00 Mini B B M27 Serafim Duicu Laguna 2 Bucuresti - Alpha Sibiu 10-47
16:00 Mini B A M28 Serafim Duicu Dan Dacian 2 - BC Mures 1 10-97
17:00 Mini B B M29 Serafim Duicu BC Mures 2 - AFI Ploiesti Basketball 1 22-45
18:00 Mini B A M30 Serafim Duicu Ploiesti Basketball 2 - CNAV Bucuresti 16-46
9:00 Mini B D M31 Tudor Vladimirescu Lucky Dragons - Ingerii Baniei 19-43
10:00 Mini B C M32 Tudor Vladimirescu Dan Dacian 1 - Sevlar Lynx 51-28
11:00 Mini B D M33 Tudor Vladimirescu Laguna 1 Bucuresti - Dan Dacian 3 29-30
12:00 Mini B C M34 Tudor Vladimirescu Gladius - U BT 2 18-20
13:00 Mini B D M35 Tudor Vladimirescu Together Targu Mures - Lucky Dragons 31-36
14:00 Mini B C M36 Tudor Vladimirescu Baller Bucuresti - Dan Dacian 1 18-44
15:00 Mini B D M37 Tudor Vladimirescu Dan Dacian 3 - Ingerii Baniei 15-38
16:00 Mini B C M38 Tudor Vladimirescu U BT 2 - Sevlar Lynx 12-23
17:00 Mini B D M39 Tudor Vladimirescu Together Targu Mures - Laguna 1 Bucuresti 16-34
18:00 Mini B C M40 Tudor Vladimirescu Baller Bucuresti - Gladius 30-16


09.02.2018
Fri
Ora Cat Gr Joc Teren Meci Scor
9:00 Mini B M41 Serafim Duicu A5 Ploiesti Basketball 2 - C5 Gladius (locurile 17 - 20) 19-27
10:00 Mini B M43 Serafim Duicu A1 U BT 1 - B2 Soproni Sportiskola (locurile 1 - 8) 41-30
11:00 Mini B M44 Serafim Duicu A2 CNAV Bucuresti - B1 AFI Ploiesti Basketball 1 (locurile 1 - 8) 47-52
12:00 Mini B M47 Serafim Duicu A3 BC Mures 1 - B4 BC Mures 2 (locurile 9 - 16) 20-0
13:00 Mini B M48 Serafim Duicu A4 Dan Dacian 2 - B3 Alpha Sibiu (locurile 9 -16 ) 18-40
14:00 Mini B M51 Serafim Duicu A5 Ploiesti Basketball 2 - D5 Together Targu Mures (locurile 17 - 20) 31-45
15:00 Mini B M53 Serafim Duicu BC Mures 2 - Lucky Dragons (locurile 13 - 16) 47-48
16:00 Mini B M55 Serafim Duicu BC Mures 1 - Baller Bucuresti (locurile 9 - 12) 26-25
17:00 Mini B M57 Serafim Duicu Soproni Sportiskola - Laguna 1 Bucuresti (locurile 5 - 8) 49-22
18:00 Mini B M59 Serafim Duicu U BT 1 - Dan Dacian 1 (locurile 1 - 4) 52-41
9:00 Mini B M42 Tudor Vladimirescu B5 Laguna 2 Bucuresti - D5 Together Targu Mures (locurile 17 - 20) 13-43
10:00 Mini B M45 Tudor Vladimirescu C1 Dan Dacian 1 - D2 Laguna 1 Bucuresti (locurile 1 - 8) 54-23
11:00 Mini B M46 Tudor Vladimirescu C2 Sevlar Lynx - D1 Ingerii Baniei (locurile 1 - 8) 13-30
12:00 Mini B M49 Tudor Vladimirescu C3 Baller Bucuresti - D4 Lucky Dragons (locurile 9 -16) 40-29
13:00 Mini B M50 Tudor Vladimirescu C4 U BT 2 - D3 Dan Dacian 3(locurile 9 - 16) 23-25
14:00 Mini B M52 Tudor Vladimirescu B5 Laguna 2 Bucuresti - C5 Gladius (locurile 17 - 20) 3-28
15:00 Mini B M54 Tudor Vladimirescu Dan Dacian 2 - U BT 2 (locurile 13 - 16) 16-29
16:00 Mini B M56 Tudor Vladimirescu Alpha Sibiu - Dan Dacian 3 (locurile 9 - 12) 18-27
17:00 Mini B M60 Tudor Vladimirescu AFI Ploiesti Basketball 1 - Ingerii Baniei (locurile 1 - 4) 24-23
18:00 Mini B M58 Tudor Vladimirescu CNAV Bucuresti - Sevlar Lynx (locurile 5 - 8) 27-29


10.02.2018
Sat
Ora Cat Gr Joc Teren Meci Scor
9:00 Mini B M61 Tudor Vladimirescu A5 Ploiesti Basketball 2 - B5 Laguna 2 Bucuresti (locurile 17 - 20) 31-10
10:00 Mini B M63 Tudor Vladimirescu BC Mures 2 - Dan Dacian 2 (locurile 15 - 16) 23-17
11:00 Mini B M65 Tudor Vladimirescu Baller Bucuresti - Alpha Sibiu (locurile 11 - 12) 25-14
9:00 Mini B M62 Serafim Duicu C5 Gladius - D5 Together Targu Mures (locurile 17 - 20) 32-26
10:00 Mini B M64 Serafim Duicu Lucky Dragons - U BT 2 (locurile 13 - 14) 31-42
11:00 Mini B M66 Serafim Duicu BC Mures 1 - Dan Dacian 3 (locurile 9 - 10) 37-24
9:00 Mini B M67 Sala Polivalenta Laguna 1 Bucuresti - CNAV Bucuresti (locurile 7 - 8) 38-35
10:00 Mini B M68 Sala Polivalenta Soproni Sportiskola - Sevlar Lynx (locurile 5 - 6) 47-26
11:00 Mini B M69 Sala Polivalenta Dan Dacian 1 - Ingerii Baniei (locurile 3 - 4) 52-45
12:00 Mini B M70 Sala Polivalenta U BT 1 - AFI Ploiesti Basketball 1 (locurile 1 -2) 41-27


Parteneri principali
Live Score
Live Score
Trops
Organizatori
SportLife
Gladius