Live Score
Filtru: Key:
06.02.2019
Wed
Ora Cat Gr Joc Teren Meci Scor
8:00 Baby B M1 Serafim Duicu Gladius 3 Targu Mures - Alpha Sibiu 6-34
9:00 Baby B M2 Serafim Duicu Baller Bucuresti - Dan Dacian 2 Bucuresti 28-14
10:00 Baby B M3 Serafim Duicu Dan Dacian 1 Bucuresti - Ploiesti Basketball 2 64-3
11:00 Baby B M4 Serafim Duicu U BT Cluj-Napoca - Lynx Baby One Ploiesti 28-39
14:00 Baby B M5 Serafim Duicu Gladius 3 Targu Mures - Dan Dacian 1 Bucuresti 12-57
15:00 Baby B M6 Serafim Duicu Dan Dacian 2 Bucuresti - U BT Cluj-Napoca 4-103
16:00 Baby B M7 Serafim Duicu Alpha Sibiu - Ploiesti Basketball 2 72-4
17:00 Baby B M8 Serafim Duicu Lynx Baby One Ploiesti - Baller Bucuresti 40-17
8:00 Baby B M9 Tudor Vladimirescu Gladius 1 Targu Mures - Dan Dacian 4 Bucuresti 40-13
9:00 Baby B M10 Tudor Vladimirescu Dan Dacian 3 Bucuresti - Gladius 2 Targu Mures 29-20
10:00 Baby B M11 Tudor Vladimirescu Baschet Star Oradea - Laguna Bucuresti 41-10
11:00 Baby B M11 Tudor Vladimirescu Ploiesti Basketball 1 - Magic Champions Bucuresti 18-35
14:00 Baby B M13 Tudor Vladimirescu Gladius 1 Targu Mures - Ploiesti Basketball 1 32-22
15:00 Baby B M14 Tudor Vladimirescu Magic Champions Bucuresti - Dan Dacian 4 Bucuresti 39-12
16:00 Baby B M15 Tudor Vladimirescu Dan Dacian 3 Bucuresti - Baschet Star Oradea 4-30
17:00 Baby B M16 Tudor Vladimirescu Gladius 2 Targu Mures - Laguna Bucuresti 9-57


07.02.2019
Thu
Ora Cat Gr Joc Teren Meci Scor
10:00 Baby B M18 Serafim Duicu Gladius 3 Targu Mures - Ploiesti Basketball 2 61-9
11:00 Baby B M19 Serafim Duicu Dan Dacian 2 Bucuresti - Lynx Baby One Ploiesti 8-48
12:00 Baby B M20 Serafim Duicu Dan Dacian 1 Bucuresti - Alpha Sibiu 25-17
13:00 Baby B M17 Serafim Duicu U BT Cluj-Napoca - Baller Bucuresti 69-4
9:00 Baby B M21 Tudor Vladimirescu Gladius 1 Targu Mures - Magic Champions Bucuresti 16-37
10:00 Baby B M22 Tudor Vladimirescu Gladius 2 Targu Mures - Baschet Star Oradea 6-45
11:00 Baby B M23 Tudor Vladimirescu Dan Dacian 4 Bucuresti - Ploiesti Basketball 1 14-43
12:00 Baby B M24 Tudor Vladimirescu Dan Dacian 3 Bucuresti - Laguna Bucuresti 8-27


08.02.2019
Fri
Ora Cat Gr Joc Teren Meci Scor
8:00 Baby B M25 Serafim Duicu A4 Dan Dacian 2 Bucuresti - D3 Dan Dacian 3 Bucuresti (locurile 9-16) 15-22
9:00 Baby B M26 Serafim Duicu A3 Baller Bucuresti - D4 Gladius 2 Targu Mures (locurile 9-16) 40-4
10:00 Baby B M29 Serafim Duicu A1 Lynx Baby One Ploiesti - D2 Laguna Bucuresti (locurile 1-8) 42-13
11:00 Baby B M30 Serafim Duicu A2 U BT Cluj-Napoca - D1 Baschet Star Oradea (locurile 1-8) 44-14
14:00 Baby B M33 Serafim Duicu invinsa M25 Dan Dacian 2 Bucuresti - invinsa M27 Gladius 3 Targu Mures (locurile 13-16) 5-41
15:00 Baby B M34 Serafim Duicu invingatoare M25 Dan Dacian 3 Bucuresti - invingatoare M27 Dan Dacian 4 Bucuresti (locurile9-12) 24-31
16:00 Baby B M37 Serafim Duicu invinsa M29 Laguna Bucuresti - invinsa M31 Alpha Sibiu (locurile 5-8) 12-45
17:00 Baby B M38 Serafim Duicu invingatoare M29 Lynx Baby One Ploiesti - invingatoare M31 Magic Champions Bucuresti (locurile 1-4) 41-33
8:00 Baby B M27 Tudor Vladimirescu B4 Dan Dacian 4 - C3 Gladius 3 Targu Mures (locurile 9-16) 21-19
9:00 Baby B M28 Tudor Vladimirescu B3 Ploiesti Basketball 1 - C4 Ploiesti Basketball 2 (locurile 9-16) 38-13
10:00 Baby B M31 Tudor Vladimirescu B1 Magic Champions Bucuresti - C2 Alpha Sibiu (locurile 1-8) 35-16
11:00 Baby B M32 Tudor Vladimirescu B2 Gladius 1 Targu Mures - C1 Dan Dacian 1 Bucuresti (locurile 1-8) 23-41
14:00 Baby B M35 Tudor Vladimirescu invinsa M26 Gladius 2 Targu Mures - invinsa M28 Ploiesti Basketball 2 (locurile 13-16) 25-22
15:00 Baby B M36 Tudor Vladimirescu invingatoare M26 Baller Bucuresti - invingatoare M28 Ploiesti Basketball 1 (locurile 9-12) 11-29
16:00 Baby B M39 Tudor Vladimirescu invinsa M30 Baschet Star Oradea - invinsa M32 Gladius 1 Targu Mures (locurile 5-8) 9-24
17:00 Baby B M40 Tudor Vladimirescu invingatoare M30 U BT Cluj Napoca - invingatoare M32 Dan Dacian 1 Bucuresti (locurile 1-4) 22-39


09.02.2019
Sat
Ora Cat Gr Joc Teren Meci Scor
8:00 Baby B M41 Serafim Duicu invinsa M33 Dan Dacian 2 Bucuresti - invinsa M35 Ploiesti Basketball 2 (locurile 15-16) 29-8
9:00 Baby B M42 Serafim Duicu invingatoare M33 Gladius 3 Targu Mures - invingatoare M35 Gladius 2 Targu Mures (locurile 13-14) 59-22
10:00 Baby B M43 Serafim Duicu invinsa M34 Dan Dacian 3 Bucuresti - invinsa M36 Baller Bucuresti (locurile 11-12) 12-33
10:00 Baby B M44 Tudor Vladimirescu invingatoare M34 Dan Dacian 4 Bucuresti- invingatoare M36 Ploiesti Basketball 1 (locurile 9-10) 8-33
8:00 Baby B M45 Sala Sporturilor invinsa M37 Laguna Bucuresti - invinsa M39 Baschet Star Oradea (locurile 7-8) 12-20
9:00 Baby B M46 Sala Sporturilor invingatoare M37 Alpha Sibiu - invingatoare M39 Gladius 1 Targu Mures (locurile 5-6) 24-28
10:00 Baby B M47 Sala Sporturilor invinsa M38 Magic Champions Bucuresti - invinsa M40 U BT Cluj Napoca (locurile 3-4) 35-40
11:00 Baby B M48 Sala Sporturilor invingatoare M38 Lynx Baby One Ploiesti - invingatoare M40 Dan Dacian 1 Bucuresti (locurile 1-2) 24-55


Partners
Livescore
Organizations
SportLife
Gladius